Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pappkarcsi

    senior tag

    válasz t72killer #15255 üzenetére

    én használtam mobilnetet router-en keresztül. ~7.7Mh/s 19-20MB feltöltést generált egy nap alatt linux alól!, aztán, hogy win alatt ez mennyi lenne azt nem tudom, de szerintem több, mivel, hogy majdnem minden program keresgeti magától a kis frissítéseit, szinkronizál az óra, meg "mittudomén" még mi.. : /
    Egyébként usb hosszabbítóval, 2-3 méteressel rápróbálhatnál, hogy feljebb emeled, kiteszed az ablakba, az sokat segít, pont lehet, hogy eleget. Az, hogy leszakad egy kicsit szerintem nem gond, mivel nálam is volt ilyen és net leszakadás után még 30-40 másodpercig 99% load volt minden kártyán, csak utána "fogyott el" a feldolgozandó "adat".

    A frissítéseket meg (szerintem) felejtsd el.. Semmi olyan nincs benne, amit te vagy szerintem itt a fórumon bárki is észrevenne vagy kihasználna. Hozzám még soha senki nem jött oda és mondta, hogy "te hallod tegnap feltettem 20 frissítést és jobb lett a gépem" csak olyannal, hogy "te, tegnap elindítottam a frissítéseket és újraindítás közben behalt a rendszer és azóta semmi.. most újra kellene telepíteni?"

    [ Szerkesztve ]

    Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

Új hozzászólás Aktív témák