Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Mesterlovesz #15037 üzenetére

    Kellett nekem emlegetni a Gox-ot.
    Megtaláltam magam a netre fellőtt csomagban. :Y

    (#15042) deadwing

    Tipp: Túlhúzod a RAM órajelet vagy a GPU-t, de a program nem jelez HW hibát, csak a pool dobja vissza. Én nem figyeltem meg ilyet, sokkal inkább a pool-tól, de még inkább magától a coin-tól függ a reject, néha stabilan 1% alatt volt 24 óra múltán is minden kártya (Hynix és Elpida is), míg más coin-nál időnként felment akár 20%-ig is (ugyan úgy sima litecoin scrypt algó ugyan azzal a programmal, beállításokkal, stb, csak a coin volt más).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Mesterlovesz #15037 üzenetére

    Ja, amúgy növekvő sorrendben: több kisebb (pár ezek BTC-s) incidnsek, első SilkRoad, Gox, és Satosi Nakamoto.

    Ebből a linkelt cikkből én azt a tippet húznám be előre, hogy valaki eltulajdonította már tőle azokat a BTC-ket és meggyőzte róla, hogy ha egy szót is szól, akkor kiirtja a teljes rokonságát. Második helyre pedig az jön (ez lett volna nekem az első, ha nincs ez az "interjú", vagy nem hisszük el, hogy valódi és tényleg ő az a Nakamoto, akit felkerestek), hogy egy tőlünk annyira idegen gondolkodásmódú egyén, hogy számunkra abszolút kiszámíthatatlan. (Mondjuk a cikk ilyen szempontból elég hülyén tárgyalja az ő vagyonának mivoltát, hisz nem csak egyben lehet azt eladni, hanem apránként amennyi $-ra épp szüksége lenne, akár készpénzért, akár közeli ismerősnek, aki megígéri hogy csak végszükség esetén nyúl hozzá, addig várja hogy többet érjen és majd Nakamoto természetes halála után - vagy ha már egyszerűen úgy érzi helyesnek ő is - nyugodt szívvel adja el...)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák