Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Geller72 #13498 üzenetére

    Egyre nagyobb adag BTC-ket küldtem OkPay-re, hogy olcsón de gyorsan váltsa EUR-ra és elvileg instant módon passzírozza be Mt.Gox-ra, mígnem beleütköztem egy 300 EUR-s limitbe.

    Kicsengettem nekik 10$-t az express okirat ellenőrzésekért, hogy kitolják a limitem, de így is csak munkaidőben foglalkoznak vele. A korábbi adag pénz pedig kb 6-10 óra alatt vált elkölthetővé Gox-on. Szóval hétfő délig hitelesítenek, valamikor éjjel-hajnal közt átérhet.

    Az utolsó nagyobb adag BTC már át lett váltva 400-420 EUR/BTC körüli árfolyamon, szóval ha nem sikerül visszavásárolni ez alatt Gox-on, akkor buktam rajta pár száz EUR-t.

    Bár az a 300 EUR, amit sikerült 200 EUR/BTC alatt elkölteni Gox-on, az pótolhatja, de jobb lett volna ha nyereség is lesz rajta. Másik oldalról pedig, ha hamarabb derül ki, hogy végleg bedől a Gox, akkor épp így jártam jobban. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák