Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz FireKeeper #1278 üzenetére

    De legalább ez játékokban nem látszik. Linuxos játékokban meg pláne. Ezért vettem és nem bányászni.
    Azt se tudom, ha alapból telik valakinek pl HD6970-re, érdemes-e széthajtani. Gondolom az ilyen jellegű használat gyorsítja az öregedést.
    Meg úgy egyáltalán, nem éri meg. Ahhoz hogy haladjon, nagyon sokat kell befektetni, utána meg jön az árfolyam-ingadozás és a kockázat.

    Mit gondoltok az ilyen alternatív coinokról mint ez a próbálkozásom volt a bottlecaps-szel? Énszerintem elég bizonytalan és kérészéletű mind. Nincs ennyire szükség. Ott a 3 nagy. BTC LTC FTC. Csak gyengíti az értéket.
    A BOT-nál csak a kezdeti könnyed bányászatot akartam kihasználni, de annyira könnyed, hogy 16434 BOT ad 3 BTC-t, a bányászteljesítményemet meg láttátok. GPU ugyebár nem megy. Szerintem feladom, egyelőre még nem törlöm, holnap megpróbálom még egyszer, de a GPU 10x annyit produkál mint a CPU, tán azzal alkotnék valamit, de így? Baromság... Viszont nem értem az egész stratum dolgot. Meg hogy miért nem látja a GPU workert a net.

    Azon gondolkozok hogy megdumálom haverral(HD6970 tulaj) hogy próbáljuk ki milyen a teljesítménye a cuccosnak.

    most megnézem a feathercoint...

    jaa és azt tudtátok hogy androidra van CPUminer BTC-hez és LTC-hez? Betegek :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák