Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penty

    tag

    válasz F34R #4691 üzenetére

    "...24 kepkocka/perc..."

    Diavetítésnek ez egy kicsit gyors, filmeknek viszont édeskevés. :DDD

    @(#4687) Iscariah
    Az 1920×1200 az nekem is jobban bejönne a jelenlegi 1920×1080 helyett, mert egy kicsit nagyobb lenne a hasznos képfelület, ami általános gépezésnél előny. Viszont kár, hogy nem nagyon lehet ilyen képfelbontású laptopokat kapni.
    A másik dolog, ami nekem talán még jobban kellene, az a megfizethető árú IPS panellel szerelt laptop. Persze az említett 1920×1200-as felbontásban. Még mindig visszasírom a régi CRT monitorom képminőségét, színhűségét, betekintési szögét stb. Emlékszem, mikor pár éve vettem ezt a laptopot, majdnem sírva fakadtam a képminőségétől. :O

    [ Szerkesztve ]

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz F34R #4691 üzenetére

    A hobbit úgy emlékszem csak 40fps volt, de nekem még így is gyorsított felvételnek tűnt (amúgy nem volt az), de sokkal királyabb mint a sokD meg felbontásháború.

    A 60 fps szerintem azért rémlik neked, mert youtubeon nemrég lett bevezetve, hogy a gameplayvideók jobbak legyenek.

    (#4692) Penty: Én most 1680x1050-en csapatom ennyit tud a notesz, de az újabb Thinkpadeknél már 1600x900 van. Nem értem ez most akkor miért jobb :F – hülyeség.

    Ha majd új gépet (notesz) kell vegyek tuti szerzek mellé valami értelmes 16:10-es monitort. Agyfrászt kapok amúgy hogy nyomják ezt a 4K-t már a telefonokba is noteszon meg szinte natívon fut full képernyőn a Doom2.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák