Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duo

    őstag

    válasz F34R #239 üzenetére

    Több oka is van. többek között mert a debian alapú rendszereket ismerem jobban. perpillanat a debian kilőve mert az mtp libjei meg a libc6 régi ahhoz, hogy rendesen menjen a gmtp pl.
    az ilyen apt-pinningben meg testingből experimentalból telepítésekben nem hiszek, nekem valamilyen szinten mindig inkonzisztens lett a rendszer tőle.
    a *buntu meg hülyebiztos. erőforrást relatíve nem kér többet. wheezy vs 12.04 lxde-vel 105mb alap memory footprinttel dolgozott,32bites, netinstallból telepítve belakva 4GB körüli kicsi feszes rendszerek voltak. csak az utóbbi kicsit frissebb és szerintem jobb a backportja. de legalábbis bőségesebb.
    de használtam jesse-t is az is erőforrásigényesebb volt valamelyest. most 64bites rendszert raktam fel az alól írok hamarosan elkezdem telepíteni a programjaimat.

    (virtualboxban használtam egy darabig manjarot, colomb házigazdánk sokat segített, de fostam élesben felrakni mert olvastam azért hogy egyszer egyszer nem bootol és heggeszteni kell.az otthoni desktop meg többfelhasználós és kapnék a pofámba ha nem menne a jútúbról a bogyóésbabóca...)

    @lionhearted- de én nem lubuntu desktopot rakok hanem egy herélt rendszert síma lxde-vel

    [ Szerkesztve ]

    Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Új hozzászólás Aktív témák