Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz Apollyon #6296 üzenetére

    Linuxon annyira nem félek a malware-től meg keyloggertől. Pláne, hogy még Windowsos időkben sem szedtem össze vírusokat. Amúgy egy GPG jelszó kell, amit meg úgyis használnom kell a mutt (email) miatt, onnantól kezdve nem kell beírni a jelszavakat, mert a gpg feloldása után automatikusan másolja vágólapra a választott jelszót, majd egy idő után törli is (alapból 45mp, de beállítható). 100% biztoságos persze nincs, ez nyilvánvaló.

    (#6297) Syl : én KeePass-ről váltottam, tököltem is vele, mert a kpcli még a v1-es adatbázist használta, nem tudott exportálni, sem. Felraktam a keepassc-t, az sem, a hivatalos KeePass kliens sem, mert az meg csak Windowson tudta volna importálni a v1-es adatbázist, meg azt hiszem a KeePassX sem volt jó, csak a KeePassX2 tudta rendesen importálni majd exportálni (csv-be), hogy aztán egy python scripttel tudjam a pass-be importálni. :DDD Na az ilyen tökölésnek és adatbázis konvertálásnak vet véget a pass. Felhőbe én sem mentek semmilyen jelszót, a git funkcióját sem használom, gpg ide vagy oda.

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák