Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flowtation

    őstag

    Sziasztok!
    Adott egy régebbi freecom egylemezes nas, amit kényszerből usb-n keresztül használok az itthoni omv-s gépen, mint megosztott meghajtó/mappa. Eddig minden rendben volt vele, mára viszont megbolondult, hajtotta a procit, meg nem lehetett róla lejátszani sem. Se samba, se NFS, szóval nem ezekkel lehet a gond. Ráraktam a desktopra, és átmásoltam róla mindent egy másik lemezre. Ekkor tűnt fel, hogy azokat az állományokat nem tudta másolni amik az utóbbi kb. két napban kerültek rá. Pl. szombaton letöltött anyagok nem érhetők el, nem lehet másolni, sőt megnézni sem a médiaállományt. Másoláskor, lejátszáskor kattog a fej szabályos időközönként. Egyéb anyagok mennek róla simán.
    Namost Gparted-el (Mint KDE) ellenőriztem, de az semmit (hibát) sem adott ki, lefut kb 7 másodperc alatt.

    Milyen progik, terminal parancsok vannak ellenőrzésre? Szeretném átnézni és ha még használható akkor visszarakni, amíg nem lesz meg a másik gép.

    Előre is köszi!

    szerk: esetleg olyan parancsnak is örülnék akkor , amit az omv alatt is tudok használni, ugyanígy a lemezekre.

    [ Szerkesztve ]

    Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés