Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CJ4567

    veterán

    válasz nonsen5e #324 üzenetére

    Másképp is meg lehet menteni, gépen leszek lespoilerezem, telefononon nincs spoiler tag.

    No Sana No Life

  • wesker24

    senior tag

    válasz nonsen5e #324 üzenetére

    Nekem igy sikerült megmentenem Franket a kutyáját és magunkat igy mindenki megúszta söt még az időt se kellett vissza pörgetnem mert elsőre sikerült nekem összehozni. :DDD

    Ha jól tudom én ezeket választottam:

    - I am sorry (amikor el loptuk Frank kulcsát )
    - You scared me (amikor megpróbáltuk le lönni az EP2-ben)
    - Dog Rescue (Amikor kérdezi hogy szereted-e a kutyákat )

    Ep 3-ban amikor Frank kulcsát akarjuk megszerezni akkor Officer Barry-töl tudjuk meg hogy Frank
    nagy állat kedvelő.

    És az utolsó válaszon bukik vagy sikerül minden.

    - Itt vagy azt választod hogy Rachel Photo (ugye EP3 Diner amikor Frank előveszi a kulcsot Rachel fotójával együtt). vagy azt választod hogy You Know Rachel.

    Bármelyik más válasz rossz és tudjuk hova vezet.

    Szerintem az véleményem róla hogy Jefferson vagy maga a Fö gonosz vagy ö is Nathan faterjának dolgozik.
    Azt hiszem Jefferson durván manipulálja Nathant hogy elvégeztesse vele a piszkos munkát.

    Nathan bedrogozza őket elviszi Jeffersonhoz ö lefotózza őket. De egyáltalán Nathan tudja hogy Rachel belehalt a drog túladagolásba ?

    A másik meg az hogy Kate hogy maradt életben ezek után amit műveltek vele ?

    Jefferson vajon miért kímélte meg Kate életét ? Vagy Kate-nek valahogy sikerült kiszabadulnia ?

    Ugy olvastam hogy minden lány eszméletlen volt amikor bedrogozták és lefotózták őket kivéve Rachelt aki ébren volt, gondolom Nathan elronthatott valamit amikor bedrogozta és belehalt a drog túladagolásba.

    I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

  • CJ4567

    veterán

    válasz nonsen5e #324 üzenetére

    Visszapörgetés után: Drop the gun
    - Close the door
    - I'm sorry
    - Dog rescue (doge az egy mém, Shiba Inu kutyafajból terjedt el :D)
    - You know Rachel

    Így nem bántott Frank, visszaadta Chloenak a fegyvert[felvette a saját eldobott fegyverét is], és még barátok is lettünk.

    Wesker: én nem adagoltam túl Chloet, Katet megmentettem de nem segített lebuktatni. Lehet mert nem beszéltünk Nathanról. Warrent nem állítottam le, legalább Nathant elverte valaki (;]) a PIN kódot én is a PUK-kal adtam meg, lehet direkt így van, Victoriát tényleg figyelmeztettem, és mivel nem fényképeztem le EP1-ben ezért elhitte nekem. A végével meg én is így voltam, végén csak ültem a monitor előtt, tátott szájjal, és gondolkodtam hogy WTF IS THIS SHIT WHAT THE FUCK? :Y

    Nagyon eltalálta a Dontnod ezt az epizódot, szerintem tartották magukat ahhoz amit írtak, hogy ez lesz a legambíciózusabb epizódjuk idáig. :)

    No Sana No Life

Új hozzászólás Aktív témák