Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bass

    addikt

    válasz #94529552 #84703 üzenetére

    Én dühöngök? Hol írtam Én olyat hogy Te/Ti(nem tudom kikről írtál) vagytok a hibásak. Belépő vagy sem illene normális rendszert rárakni tök mind1 hány magos.Körbenéztem tv ügyben nekem ez megfelelt de sem az LG honlapján sem az extrém digitál oldalán nem írják hogy pl csak két magos és egy lassú akadozó menüvel ellátott készülék és amúgy 130000forintért mit akarok ,az manapság nem tv vagy még örüljek neki hogy egyáltalán képet ad,egy vicc ezt azért Te sem gondoltad komolyan. Nem attól vagyok tájékozatlan hogy nem néztem utána hanem mert a hivatalos források ezeket a dolgokat sehol sem említik,akkor ki a hibás? Amúgy egy kérdésre adtam választ nem dühöngtem. De amikor a tv-t vettem nem gondoltam hogy a 2012-s samsunghoz képest egy elvileg fejletebb készüléknél ilyen problémák lehetnek ezt akárhogy is csűrjük csavarjuk,magyarázzuk az LG-re nézve ez szégyen,magok ide vagy oda. Sógoroméknak hasonló LG készülékük van csak 4k-s ami ugye már UHD és dettó ez a lassú menüje van. Egyiknél sem az a baj hogy belassúl vagy pl idő még betölti a youtube appot vagy egy weboldalt hanem az alapvető funkciók lassúsága ami magok számától függetlenül kellene hogy működjön.Nem mondom vannak jó dolgok,pl a telefonos app meg hogy ha pl usb-röl jatszok le egy filmet megjegyzi hogy hagytam abba ez jó.

    [ Szerkesztve ]

    "The gods who light up the sky at the gate of sethu"

Új hozzászólás Aktív témák