Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huncutka1029

    addikt

    válasz szaszalino #52845 üzenetére

    alapjában nem azzal van bajunk, hogy nem tetszik a tv, és ezt kifejted, hanem a trágár hangvételeddel,
    Ez egy kulturált fórum, nem szokás káromkodni.
    Neked viszont jóformán egy olyan HSZ-ed sincs, amiben ne káromkodnál.
    erről szokjál már le. :R
    Ha jól tudom már moderáltak is érte! Tanulj belőle, vagy nyiss egy szidjunk mindenkit topicot. :N

    Egyébként a direct led szerintem is elhibázott technika, de nem csak az LG használja, hanem a többi gyártó is, és láttam már sokkal rosszabb képminőségű tipust is.

    Én ezért várom az oledet, addig maradok az edge ledes tv-m mellett.

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

  • Harkovz

    aktív tag

    válasz szaszalino #52845 üzenetére

    És melyik a jó akkor?Én nézegettem a többi típus fórumait,mindnél írnak hibákat,a lassúságot stb.Én még Sonyt vagy Panasonicot vagy Samsungot akartam venni.De a WebOs meg a Magic remote miatt lett LG meg elég megbízhatónak tartom jó szervízhálózattal,garanciával.Szerintem ár-érték arányban a legjobbak között van a 671V.Persze vannak hibái de elviselhető.Mondjuk én nem vagyok egy power-user felét se használom még ki a tudásának,első saját tv-m.Azért olvasgatom a fórumot,hogy tanuljam a trükköket,de leginkább a rinyálást kell olvasni,hogy nem tudja mit vett!

  • Dave567

    addikt

    válasz szaszalino #52845 üzenetére

    Hát egy kicsit félre ismersz, de sebaj, nem értek egyikhez sem, és nem is akarok.
    Mi értelme van, hogy sok majom kerget egy labdát, és ezért fizetnek nekik több milliárd forintot, ha veszít, ha nyer? :)) Te meg bele pusztulsz a melóba, mondjuk hogy meg tudj venni egy tv-t, értelmét nem látom, de ez is az én véleményem.

    Mint előtte amit írtam neked, nem szégyen az ha kimondod a dolgokat, és elhordod a tévédet minden rossznak.
    Én azoknak az egyike vagyok, akik nem ajánlják az LG-t több okból is, jó tv, meg szépek a színei, az árához képest.
    Az LG és a Samu tv-k a technika legalja, és ezért is ilyen olcsó hozzájuk jutni, EZ NEM SZÉGYEN.
    Nekem is van LG monitorom, kevés volt a pénzem, ezt vettem meg, ez volt még a vállalható kategória, kategória olcsón, de ha lett volna több pénzem, biztos nem ezt vettem volna.
    Te vettél egy mondjuk középkategóriás tv-t, legalább is ezt mondják róla, pedig marhára nem az....
    Kicsit hozzá raktál volna, jobb tv-t vehettél volna, csak gondolom nem informálódtál előtte róla eleget, de semmi gond, majd legközelebb jobbat veszel. :R :R

    (#52848) gabaly: Persze igazad is van, csak így tudod zsákbamacska, hogy mit veszel meg, ami lehet másnak tetszik, az lehet, hogy neked nem fog.
    Én is vidéki vagyok, lehet mondjuk nekem kicsit olcsóbb bejutni, de erre nem szabad sajnálni a pénzt, mert a tv jó ideig veled lesz, feltéve ha veled lesz. :)
    Mindig találtam valami okot, hogy be keljen mennem Pestre, pedig nagyon utálom a vonatokat.. :W de rá kellett szánnom egy kis időt.
    Ajánlani akkor is szoktunk, ha éppen a feketére utazol, vagy Aktív 3ds tv-t akarsz venni, mert otthon jönnek ki a dolgok leginkább, és sajnos ezzel vezetik félre az embereket..

    (#52750) Alx.Mercer: Ne félj a használt cuccoktól... Jó esetben kifoghatsz még Garanciásat is.
    Neked bőven elég lenne egy HD Ready is,fölösleg egy FULLHD a dvd-hez, és még olcsóbban is ki jönnél vele.
    Ha főleg filmezni akarsz akkor tényleg Plazma, és ha még is használt, akkor rendesen át kell vizsgálni, amit írnak a Plazmáról közel se igaz.

Új hozzászólás Aktív témák