Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunALKOR

    újonc

    válasz ricsip #2535 üzenetére

    Sziasztok, igen arra gondoltam, hogy a mosógépek, TV-k is pont a garancia lejárta után mennek tönkre, pontosan azért, hogy vegyünk csak újat, még ha más márkájút is...a gazdaságot mozgásban kell tartani, meg a szeméttelepeket.. miért pont a tablet lenne kivétel? itt még sokkal egyszerűbb is egy időzített bomba ledobása...

    na de én még nem adtam fel, mégegyszer megnéztem a Media Marktban tavaly 10. hó 11-én vásároltam Budaörsön, a jótállási papíron sajnos semmi plusz nincs rajta az egy éven kívül...

    Az aksi 0-ra merült, feltöltöttem, Elindítottam a factory resetet, kiválasztotam a kínai menüsorból az ...e MMC -t, utána megint csak a lenovo-t mutatta...pedig leírás alapján nem az jönne , hanem hogy "delete data" és satöbbi... szóval ilyet nem kaptam, majd hosszas nyomkodás után, power, volume up és down különböző kombinációinak próbálgatása után bejött az, hogy "Upgrading android... Optimizing app 1 of 45... "és itt áll már egy órája...innen még van recovery? mert ez nekem megint nem annak tűnik...

Új hozzászólás Aktív témák