Új hozzászólás Aktív témák

  • josik

    aktív tag

    válasz synar #3 üzenetére

    A vásárláskor 3 jelölt volt: Samsung Galaxy Tab 3 Lite, WayteQ xTAB 7x. A samu szerintem egy olcsó tablet butított változata, egy tömegcikk túlárazva, nem IPS, 2mag, és szerintem kissé optimalizálatlan(elég sok ramot foglal a rendszer). Wayteq: szintén 2mag, kevesebb belső tárhely, fixfókuszos kamera. Tudom, nem ezzel kell fotózni. Arra van egy öregecske Canon EOS 300D. :) Ami emellett szólt, az a sim foglalat... Amit az OTG- ről írtál hasznos infó, köszi. Ezek szerint elég sok eszközt ismer.. Arra vagyok még kíváncsi, hogy OTG- n külső modemet kezeli- e? Mert az nagyon jó lenne. A saját youtube alkalmazása valóban megdöccen a HD- s videóknál! Ezt kipróbáltam, tapasztaltam. AnTuTu számomra nem döntő tényező. Szintetikus teszt... Ami számított, hogy azok a játékok amikkel játszik, ne akadjanak.. Azt furcsálltam még kicsit, hogy usb- n keresztül kell tölteni, nincs külön töltő csatlakozó. A root szerintem előbb utóbb meglesz. És remélem a lesz frissítés ami megoldja ezt a billentyűzet gondot.

    [ Szerkesztve ]

    Te is fiam Bluetooth...

Új hozzászólás Aktív témák