Új hozzászólás Aktív témák

  • nbware

    senior tag

    válasz RobinHD #5067 üzenetére

    Nálam is hasonló a helyzet, igaz én egyszerűbben oldottam meg az egészet. A fontos dokumentumok azok mennek fel a felhőbe (skydrive), ami meg olyan, hogy nem szívesen raknám oda, de jó, ha külön megvan, az meg sdkártyán figyel (dokumentumok, képek, videók). Ide tartozik a játékok mentése is. Windows lévén én pl a windows saját tűzfalát és vírusírtóját használom UAC mellett természetesen és simán mehet vele a IE is, bár a chrome nekem jobban bejött eddig.

    Én pl kliens gépeken csak windows tűzfalat és avira vírusírtót használom, minden mást kikapcsolok, mivel állandóan telepítgetnek ezt-azt. Ha mégis bekapnának valami vírust, az csak nem kedvez, mivel plusz munka és megfizetik. Nem fogom azért úgy levédeni mások gépét, hogy lófaszt ne tudjon csinálni, csak ha én engedélyezem. Csináljon azt amit akar, de ha bekap egy vírust, azt kőkeményen kifizetik. Legközelebb már nem fog mindent letölteni, mert tudja, az neki pénzbe kerül, ergo nem kell levédenem a gépet, mert maga az ügyfél lesz a védelem :)

    Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

Új hozzászólás Aktív témák