Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz Sheld #8034 üzenetére

    Érdekes ez a GPU dolog. Ha ez tényleg így van, hogy nem egyforma a kettő...azzal nyilván beviheted szervizbe. Kétlem, hogy csak az ultrabay-t cserélnék benne (persze előfordulhat...TMX is szereti olcsón megoldani a javítást -az alapján, ahogy a mobilokat is szervizelik- ...és belerakhatnak egy bontottból. De lehet, hogy kompletten kapnál egy újat. De kétlem, hogy más típust.
    A szigetelési dolog az megint csak érdekes...nálam van földelt és nem földelt konnektor is. A földeltnél nem "tapad" a kezed ahogy simítod a fém burkolatot.

    Ezt mind amit felsoroltál....ezekkel bőven beviheted. Az összeszerelési dolgokra viszont neked is azt mondhatják amit itt valamelyik fórumtársnak, hogy a "hasonló modellekhez képest nincs eltérés".

    Gyűjtsd össze a dolgokat és csapj az asztalra...max kapsz egy ebből egy full újat.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • Danex

    addikt

    válasz Sheld #8034 üzenetére

    1, Ezt nem fogják neked tudni előidézni, így ezzel neccesen hiszem, hogy kezdenek valamit :(

    2, Hát szerintem a használati útmutató 1. pontja között ott lesz a földelt aljzatban való használat :(

    3, A bekapcsoló gomb rezeg(lötyög) megadott frekvenciánál, Y500-nál eléggé végigteszteltünk frekvencia progival is, és ez "széria hiba" mert asszem mindenkinél volt és még a boltban is végigpróbált valaki vagy 4-5 Y500-ast

    4, Kb annyit érsz vele, hogy 1hónapot fog ülni a szervízben ahol annyit csinálnak majd vele, hogy újra összerakják a gépet. (Nekem a billentyűzetem bal oldala volt laza, jött fel, majd mikor elment garanciára, vissza már úgy kaptam, hogy paszentosan rögzítve lett)

    Szóval sajna idegesítő problémák, de legjobb esetben is csak úgy kaphatnál új gépet, ha mindig visszaviszed a szériahibás túlhajtott 2. videókártyával, aminél vagy azt fogják mondani, hogy nem tudák előidézni, vagy fél éven át gép nélkül állhatsz és ha szerencséd van akkor a 4. hibánál azt kérheted (Talán), hogy ez így javíthatatlan és új gép kell...

    Szóval azt mondom, a tuningot vedd vissza magad és használd a gépet ezen hibáival (földelést amúgy sem árt egyszer megcsináltatni így vagy úgy. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák