Új hozzászólás Aktív témák

  • Tachion86

    tag

    válasz kacsip #586 üzenetére

    Szia!

    Az én történetemet is biztos olvastad. Én azt javaslom hogy neten vedd mega gépet házhozszállítással mert akkor nyolc napon belül indoklás nélkül is kötelesek visszaadni a pénzedet! Nyolc nap alatt kényelmesen ki tudod próbálni.

    Volt Lenovo Y570 és most két hete Y500 tulajként azt mondom hogy a Lenovo sz@r, legalábbis ez az Y500 gépe mindenképp. A szervizükkel pedig elmehetnek a ******ba! Csak azért vettem Y500-at mert egyszerűen nincs másik gyártó laptopja amely teljesítmény/ár értékben akár csak megközelítené az Y500-at! Ha lenne akkor amint visszakaptam a pénzemet vettem volna inkább egy Asust vagy valami mást és egy életre kerültem volna a Lenovo-t.
    Ki kell fogni egy jó példányt és akkor nagyon jó géped lesz, de ez a sok szutyok tapipad, hangszóró és egyéb hibás gép amit kitolnak a gyárukból, ráadásul a szervizük hozzáállása és maga a szerviz szánalom.
    Őszintén remélem hogy kb 3 év múlva ha ennek lejár a garanciája és esetleg lecserélem akkor lesz alternatívája az akkori Lenovo gémer laptopnak más gyártónál.

    (Szerintem az is lehet hogy tisztában vannak vele hogy mennyire sz@r és azért adják ennyiért.)

Új hozzászólás Aktív témák