Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apholyon

    aktív tag

    válasz Crus #53083 üzenetére

    Ne is mondd! Simpson Család abszolút kedvenc volt gyerekkoromban, és még milyen király lett a ház, de kifutott készlet... Én meg szigorúan tartom magam ahhoz, hogy azoknak integetek... Mert még ha új áron lenne használtan, akkor ok, de így... Micimackót sosem szerettem, de aranyos a készlet, vidám, jópofa. Amit még sajnálok ezek közül, az a Looney Toons figurák... Az SW meg sajnos nálam (meg gondolom sok más embernél) gyenge pont, főleg a klasszik 4-5-6, pedig nem ár/érték bajnok, finoman fogalmazva... Licensz meg a hype... De legalább a klónos vonal meg az új filmek nem érdekelnek egyáltalán, csak a Mandalorian fogott meg valamennyire, de abból is csak a 2 gép lesz meg.

    @Czanga: ahogy írtam, úton van a 40557... 3 napja vettem, mert meguntam, hogy S@H-n régóta nincs és nem válaszoltak a megkeresésekre sem... Ráadásul kifut az Imp. Shuttle meg a Probe Droid is idén... :(

    @szombatitomi: nem vagyok nagy technic fan, ennek ellenére a Defender tetszett, de ez a heli nagyon bitang! És köszönjük, hogy a sok offolás/akció/sírás/stb. mellé érdemi tartalom is kerül ide... Mindig megfogadom, hogy lövök képeket és írok pár szót, de semmi időm sajnos... Most is csak azért szemetelem tele a fórumot, mert fogzik a gyerek és megint nem alszok...

    [ Szerkesztve ]

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

Új hozzászólás Aktív témák