Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz sb #51265 üzenetére

    A Mopar/Challenger mellé ez a F&F Charger teljesen fölösleges, eleve nagyon hasonló a két autó élőben is. Jó, akit csak a filmes relikviák érdekelnek, annak ez nyilván kézenfekvőbb.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • kbalage2

    aktív tag

    válasz sb #51265 üzenetére

    Majd nézd meg a videómat, ha odarakod mellé a régi 6 stud széles Chargert olyan mintha az valami béna karikatúra lenne :) Egyébként az eleje és a hátulja is elég sokat javult, a lámpák meg a hűtőrács végre elfér normálisan 8 szélesen, hátul pedig a nyomtatott lámpa és lökhárító elemekkel egész korrekt lett. A tető is sokkal jobban mutat mit a tavalyi Challenger egybedarabja.

    Hogy mennyire kellett még egy Charger az más tészta, gondolom egy-két jó öltönyös mítingen dőlt el hogy a F&F legyen a másik mozis franchise amit behoznak ide, abban pedig ez a fő autó akárhonnan is nézzük. A folytatás lesz majd inkább érdekes, milyen mozit húznak be legközelebb.

    Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

  • Throme

    veterán

    válasz sb #51265 üzenetére

    Most, hogy nézem a beszúrt képeket itt a hsz-edben, ez a szürke aston hátulról kiköpött Trabant :)) (csomagtartó,lámpák, lökhárító).

    A másik bevillanás - ugyancsak hátulról - Colombo szürke "pözsója".
    :))
    Akár lehetne kis átalakítással ez a "pözsó" is a következő filmes verda ;]

    #51270kbalage2
    a 6 széles verdák mindegyike kissé karikatúra. Igen a régi Charger egy fekete hosszú szivar, nem autó, de nekem az a 6 széles éra is tetszett.

    Ezzel az F&F főatóval meg nekem annyi bajom van, hogy kb 2 jelenteben látható a sötét garázsban és a végén a negyedmérföldes versenyben tönkre is vágják, már ami az első részt illeti. Ott a vw jettát többet lehet látni...
    A Dom's Charger Technic szettben lévő füzetből láttam csak, hogy mennyi charger is volt a filmekben... hát nem is emlékeztem ennyire....
    Komolyan jobban megmaradt nekem a Supra az elsőből, mint a kb 6 Charger...
    De ahogy írod, az öltönyösök a míííítingen ehhez is jobban értenek. Meg ahogy írtad korábbi hsz-ben . Nem feltétlenül azt teszik egy adott témakörre, aki azt rajongásig szereti is.
    Egy unott SC tervezőnek kurvára mindegy melyik típust adják, nem fog harcolni vagy ötletelni egy közkedveltebb verdáért....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák