Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz UberMutant #46759 üzenetére

    Ok, bocs. Itt kérdezték és mivel az eredetihez kapcsolódott, sztem annyira releváns, hogy ha ennyire általánosítás a válasz akkor legyen róla szó, hogy talán mégsem.
    (Nehogy onnan is eltanácsoljanak, mert az eredeti is szóba kerül az összehasonlításban. :D)

    Visszatérve ON-ra:
    @Coyot
    Nekünk az Audi volt most az első. A gyerkőc annyira nem autós, de ez tetszett neki és kipróbáltuk. Azóta szét se kapta ami igen nagy szó. :)
    Bár a belső minifig ültetés/kézhely/kormányhelyért kiosztanék egy egyest de kívül nagyon eltalálták szerintem.

    Most van tervben az említett F40, Porsche, az egyik McLaren és Chevi a régik közül... meg az újakból 3, az Astonokon még gondolkodom. :) Meg még a Bronco kéne.

    szerk: A másik témára most látom, hogy írtál. Akkor egy uccsó reakció. Hát ez valóban egy f*s lehet. Én ilyennel nem találkoztam. A modulart attól a pár dolgoktól eltekintve ugyanúgy raktuk össze mint egy eredeti készletet.
    Sőt, a legnagyobb bajom a szoruló alkatrész volt. Ehhez képest azt a gyerek rakta össze 80%-ban. Az eredeti vonatban többet segítettem neki "összenyomni".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák