Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b12gege

    csendes tag

    válasz LÁZ #32401 üzenetére

    @tPedro_: Igen, ők azok.

    Na, öntsünk kicsit tisztább vizet a pohárba. ;]
    Nem vagyok hülye, sem a saját magam ellensége (ebbe a pénztárcám is beletartozik), tehát igénybe veszem a szolgáltatásukat, mert nem drágábbak, mint az angol postával vagy bármelyik másik futárral hazaküldetni.
    Most hirtelen csak 2 évvel ezelőtti infot találtam, de elárulom, hogy most sem sokkal drágábbak, ha azok egyáltalán:

    Szerintem kb. 25-30 alkalommal rendeltem hozzájuk, sosem volt probléma. Nyilván, ha 3 fontos levélben is el tudja küldeni az eladó Mo.-ra, akkor nem kell őket használni, de sokszor találkoztam olyan esettel, hogy hozzánk 20 font felett volt a posta, ott helyben meg 5 font körül, ez nagyságrendileg 6.000 ft-os különbség. Az árlistát látva egy étkezőasztalt meg 6 széket kell küldetni, hogy átlépd ezt a 6k-t. :P
    És akkor az még szóba sem jött, hogy az ebay-es "hülye angolok, angol hülyék" 70%-a nem akar hozzánk postázni. Így tőlük is simán lehet vásárolni anélkül, hogy könyörögni kéne a magyar szállításért.
    Éppen pár napja jött 3 rendelésem (több csomagot összefóliáznak eggyé) rajtuk keresztül 8.072 ft-ért, egy elég nagy doboz (kb. 50x40x40-es, 2,5-3 kilós), meg két kisebb doboz és ebben a postán maradó csomagdíj (1.590 ft) is benne volt.
    A lényeg: nálam bevált!

    (Bocs, ha egy kicsit hosszúra sikerült. Ez pár év tapasztalata, nem kapok tőlük pénzt, nem rokonok, csak egyszerűen hasznosak. :)))

Új hozzászólás Aktív témák