Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apezka

    tag

    válasz kbalage2 #22783 üzenetére

    Köszönöm a gyors válaszokat!
    A videóban kicsit megnyugtató (számomra), hogy a kormányoszlopom biztosan jó helyen van. mondjuk az viszont aggasztó, hogy akkor mi a francért löki ki az ajtót...
    Közben én is keretem, nézegettem képeket és nem értem, hogy nálam miért!? Na majd holnap este "megszerelem"! Aztán lehet zaklatlak még benneteket képpel is.

    (#22782) Soja: Nem rossz, de nekem valahogy az 5563, 5571, 5580, 5590 és 5591 jobban bejön, bár igaz azok nem technic készletek. Valahogy azoknál az építés sokkal több, élményt adott annak ellenére, hogy maga a kamionok mechanikája közel sem ilyen kidolgozott. Mondom ezt úgy, hogy még nem is végeztem ezzel, szóval lehet csak hülyeségeket beszéllek.

    (#22784) hulp01: Ahogy a helyére tettem először, már akkor feltűnt, hogy kilöki a kormányoszlop tartó, de azt hittem, hogy az ajtó még felülről is rögzítve lesz és nem zavart annyira, de ahogy felkerült a fülke teteje és semmi változás, hát... Mondjuk ez a készlet sem feltétlenül arra van kitalálva, hogy az ember figurákat ültetgessen bele! :D

    [ Szerkesztve ]

    A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

Új hozzászólás Aktív témák