Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz szombatitomi #75324 üzenetére

    Mindenki azon pörgette magát amikor kijött, hogy nem jó a livery (matricák). Tipikus Lego-féle elcseszés volt, érthetetlen. Aztán volt ugye ez a felni matrica dizájn baromkodás is, ami egyfelől valóban egy dizájndöntés volt, másfelől útközben kitalálták, hogy az eredeti séma szerint nem lehet használni (emiatt az első kiadású szettek ára némileg kilőtt, de én is ragaszkodtam az első verzióhoz, végül Láz irányított a megfelelő emberhez, aki gyógyírt talált a problémámra :R ). Lekerült a hátsó szárnyról a “Buzz” felirat is….(Aki aktuális liveryt akar, millió matrica ívet lehet kapni hozzá pl: Ebay-en, aranyáron.) Az eső gumi mintázatot is sokan szidták, szerintem ez még belefért, az első/hátsó tengelyen lévő egyforma méretű felniket is támadták. Van, aki azt kifogásolta, hogy miért nem fért bele egy egyszerű váltó. A “glória” se volt népszerű , ezt is sokan módosították a rugalmas pálca alkatrésszel. Hirtelen ennyi jutott eszembe a szettel kapcsolatban, de ott van Balázs hosszabb videója a témában. Mivel én az autós vonalon mozgok, nálam telitalálat szett, igaz, nem vagyok elvakult F1 fan sem, megjelenéskor nem is nagyon izgatott, tavaly ilyenkor szereztem be, akkor nyomott áron egy gyűjtőtől (és csöppentem vissza 36 évesen a legózásba :) ). Szerintem egy kiváló, méretes kiállítási darab!

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák