Új hozzászólás Aktív témák

  • maross

    veterán

    válasz magickonfig #38394 üzenetére

    Kihoztak a 40 ezres razor crestet, egyelore feldobtam a polcra, dino fosszilia atepitesi laz van. Ennek es a rebrickable-nek a margojara: Elso ranezesre allva tapsoltam, hogy milyen jol kinezo cucc, de epites soran azert boven akadnak hianyossagok. Egy stud-on szabadon fityego dupla-tripla studnyi alkatreszek, leirasban volt egy olyan lepes, hogy nem viccelek, 5 percen keresztul guvasztottam a szemem mit hova tegyek, hogy fizikailag elferjen es igy nezzen ki. Csak egy masik leirasbol (a regebbibol) jottem ra, mert ott felulnezetbol volt abrazolva, tok egyertelmuen. Latszik hogy vannak benne kenyszermegoldasok, uj kedvencem, az 1/2-es pin - bol massziv hiany van, sok dolgot megoldott volna. Kreativ megoldasbol, amit nem az alap dino fossziliakbol nyult le, eddig csak egyet lattam, de valoszinuleg az is csak nekem volt ujdonsag. A leirasban vannak kvazi duplazott lepesek, valamint jopar ebbol amitol mindig a fejemet csovaltam, hogy ez most kinek jo igy leirva. Hozzateszem ingyenes volt a doksi letoltese, szavam nem lehet, biztos rengeteg melo volt vele, de boven lehetett volna rajta mit csiszolni. Tanulsag: nem feltetlenul erdemes uj/+1 szettbe emiatt beleugrani, illetve amit még nem tudok, hogy a fizetos doksik mennyivel igenyesebbek, es mekkora a szoras a minosegben.

    [ Szerkesztve ]

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Új hozzászólás Aktív témák