Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Tothgera30 #15933 üzenetére

    azt adatlap alapján sejtettem, hogy valami IGPd lehet, mindenesetre pozitív csalódás, hogy azon is ennyire jól megy. zaj miatt lett így megoldva?

    nekem hp2 kimaradt, egyrészt kijövetelkor nem volt alá gépem :B, másrészt meg helikopterek idegesítőek voltak, amikor ismerősnél próbáltam. az elsőt viszont nagyon sokat toltam egy voodoo bansheevel:).

    Burnout Paradise nekem is jobban tetszett... talán a zenék, talán a Crashday/Destruction Derby/-harmadik sorozat címe nem ugrik be-/Carmageddon legszebb pillanatait idéző, változatos játékmódok, talán az extrémidegesítő dj (azért egy idő után megszoktam). meg a sandbox játékmenet, az elrejtett és ki nem használt pályarészekkel, just for fun (pl délnyugaton a régi motokrossz pálya, nyugaton a bánya, sajnos az ultimate boxból a repteret már kiszedték). valamennyire tisztában vagyok a játékfejlesztés menetével, és végig olyan érzésem volt, hogy a fejlesztőnél igyekeztek, és szerették, amit csinálnak (apróságokon szokott ez látszani, avagy ha már úgyis csinálunk valamit, ez meg ez a feature még milyen jó lenne). a HP3 meg szép és jó, de valahogy az irányítás nyúlós (burnout paradisejé is arcade, de abban nem volt zavaró), a soundtrack gyengébb (ez most elég hülyén hangzik, jó zenék vannak rajta, de valahogy nem passzol össze), a rendőrös pillanatok meg egyrészt nem úgy működnek, mint a Most Wantednél, másrészt pedig a Burnout menekülős pályáihoz képest gyengébbek. a nehézség meg hullámzik, bár burnoutnál is voltak kegyetlenül nehéz pályák (a Mercedes CLK-GTR variáns upgradejét pl 30. alkalomra se sikerült megszereznem:), mondjuk lehet controller kellett volna). és igen, a fíling, az valahogy nem volt meg.

    T_boy: milyen meleg a vinyó? 40mmesek vagy gyengék, vagy hangosak sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák