Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    Sziasztok,

    Többen is írtátok, hogy jó lenne összehozni PH!-s L4D partikat, csak nehézkes a megszervezése.
    Az alább felvázolt módszer talán megkönnyítené a dolgot.
    Két dolog kell hozzá egy doodle és egy google naptár hozzáférés.

    Létrehoztam egy publikus naptárat, amiben lehet jelezni, hogy ki melyik napokon érne rá.
    [link]
    Ahhoz, hogy ezt szerkeszteni tudjátok jogosultságot kell adnom, utána bármikor hozzáférhettek.
    Ehhez írjatok egy privát üzenetet itt a PH!-n az e-mail címetekkel vagy keressetek meg Steam-en(birnoo).
    A bejegyzéseknek lenne egy szabvány formája ami a következőképp nézne ki:

    Játék neve / játék mód / nehézség - létrehozó PH!-s neve
    Pl: L4D2 / survival / normal - birno
    A leíráshoz pedig menne egy link a doodle-on létrehozott szavazásról.

    A doodle linken meglennének adva hozzávetőleges időpontok, tetszőleges leírás és mindenki szavazhatna, hogy kinek melyik időpont lenne jó.
    Szerintem lehetőleg csak olyan szavazzon aki 90%-ban biztos benne, hogy lesz rá ideje.
    A szavazó nevénél szintén érdemes lenne egy szabványt használni.

    PH!-s név (Steam acc / Steam alias)
    Pl: birno (birnoo / Psycho Dad)

    Így könnyen tudni lehetne, hogy ki kicsoda, fel lehet venni Steamen és az adott napon megbeszélni a részleteket.

    Értelemszerűen a naptárba és a doodle-hoz csak annak kellene regisztrálni aki maga akar megadni egy időpontot, aki csak válogat a már meglévők között annak elég szavaznia.

    A naptár iCal linkje: [link]

    Felvettem egy eseményt, hogy lássátok ténylegesen hogyan nézne ki.
    A megadott időponton valóban leheten egy játékot szervezni, úgyhogy akinek van kedve és ideje az le is adhatja a voksát. :)

    Akinek véleménye, további ötlete van ezzel kapcsolatban vagy tud egy egyszerűbb megoldást az jelezze itt a fórumon.

Új hozzászólás Aktív témák