Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz v_viktor #8670 üzenetére

    Nem fogok megnevezni egyetlen céget sem.

    Én csak arra akartam rávilágítani, hogy a fenemód buzgó magyar vállalkozásokat támogató vásárlók java része sötétben tapogatózik például a tulajdonviszonyok terén. Példának okáért képes az amúgy angol tulajdonú Tescoban PC-t venni, mert az magyar bolt, nem a helyi szakkereskedésből.

    Jómagam meguntam a tartós használatra szánt kínai RGB ledeket és megvettem a V-Tac-nál és vettem hozzá egy trafót is, mert csak a V-Tac trafóról hajtva él a 2 év gari. Teljesen mindegy, hogy V-Tac trafóról hajtom-e vagy sem, de ha nincs egy darab sem a nevemen, akkor azért az ciki, ha 1,5 év múlva döglik be a led.
    Ezzel együtt persze többszörösét költöttem most el az e-bay-es árszinthez képest, de 2 évig adott egy magyar segg, amit rugdoshatok a garancia keretei között és ez jól eső érzés. ;]

    Még egy gondolat: ajánlunk itt V-Tac-ot, Anro-t, stb. Aki már odáig eljut, hogy magyar, számlás forrásból, legalább látszólag érvényesíthető garanciával vásároljon és mindemellett fillérbaszó, az akkor is az árgépről fog venni, és a fene sem tudja, hogy milyen kaliberű cégek vannak. :U

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák