Új hozzászólás Aktív témák

  • Taru

    tag

    Egy kis segítséget kérnék. "Bár szekrénybe" és konyhába, polc alá szeretnék fényt varázsolni. Ehez kinéztem megfelelő smd csíkokat (5050 smd, és 3528 smd is jó), elegendő led van bennük, elég sok fényt tudnak majd adni (2 kis ledes zseblámpával teszteltem, hogy elég lesz-e, a 2ben volt 18 led, a csíkokban 30 db van 60 cm-en (így árulják, nem méterenkén), így feltételezem, elég lesz, a szekrénybe tuti, a polc alá meg azért mert lesz mellette sima égő is csak az nem vílágít oda eléggé, tehát csak segéd fény lesz).

    Viszont, ezek 12V-sok, amihez nekem adaptert kéne használnom, de annak nincs sehol hely így szeretném megkerülni. Több helyen olvastam, hogy valahogyan megoldható, hogy 220v-ról menjenek, adapter nélkül, de nem tudom pontosan mit forrasszak és hova. Esetleg valakinek van ötlete? Esetleg tudtok olyan, aránylag lapos LED csíkot ami 220V-ról megy adapter nélkül, minimum 60 led van 1 méteren, hideg fehér fényű és ha lehet nem túl drága? Már pár hete ezen gondolkodom, meg azon is, hogy hova tegyem az adaptert (de azt csak nem tudom elhelyezni, ráadásul többe kerül mint a 2 sor együtt, és csak 60w-sat találok pedig annyi nem kell de az legalább melegszik mint állat). :F

    sbazsi: Karácsonyi led sor esetleg nem lenne jó? Az villog (5 külön féle programon +1 módon, végig viszi lassan mindegyik programon), aránylag olcsó, igaz nem éppen 1 méter.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák