Új hozzászólás Aktív témák

  • kexksz

    addikt

    Ilyet még nem b..tam.

    Magyar gyerekkel dobott össze, topon volt. Shyvana meglepő módon lv2 gankelt Red buff után, ő persze meghalt, mert miért is ne. Attól a pillanattól kezdve, magyarul és angolul is engem flamelt össze-vissza, hogy reportoljanak. Persze helyesen se magyarul, se angolul nem tudott, csak káromkodott. Miután 3szor gankeltem ezután a lanejét 2 percen belül, de ahhoz is gyökér volt hogy egy spellt elnyomjon, kitalálta hogy "mundo no gang my afk gg x9 report bad junglerer". (végig kb. ilyen angollal beszélt, de magyarul se volt jobb.) Később visszajött, jungleözött, stb. Volt egy szétfeedelt Vayneünk, akit képtelen volt Yorickal beultizni, belopta a pirosát folyton, etc. Közben a chatben fél percenként flamelt, mert fail jungle vagyok. (Végülis mekkora fail, hogy nem gankeltem én is piros után topot kék oldalon.) Legjobban az tetszett, amikor 10 percen át a buildemet szidta, hogy support Mundo, ilyet még nem látott. (Persze nem ilyen szóhasználattal.) A buildem Aegis, HoG, Spirit Visage volt. :F

    Az a vicc, hogy champ selectben épp gondoltam, hogy olyan ismerős a neve, tehát valszeg nem most szoptam ki miatta először. Az még nagyobb vicc, hogy egyszerűen az egész csapat nem bírta leállítani, hogy hagyja már abba a flameet és ne gondolja magáról hogy ilyen pro. (800 winnel volt 1.4xx elon, nem véletlen.)

    Jézusom, az ilyenek hogy feltudnak idegelni. Pedig le is ignoreoltam az első 10 perc után, aztán a végén megnéztem változott-e a hozzáállása, de nem. 40 percen át spammelte megállás nélkül a chatet, hogy miattam vesztünk. :DDD (legidegesítőbb az, hogy se egy értelmes angol, se egy értelmes magyar mondatot nem tudott leírni 50 helyesírási hiba nélkül.)

    Zárszóként elmondta, hogy reméli visszajutok 1200 elora, illetve kb 120 módon elküldött a jó édes anyámba. Nem tudom, hogy most sírjak, vagy nevessek, de ilyen esetekre igazán lehetne egy gomb a report mellett, amely leégeti az adott illető házát. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák