Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz stefyY #53057 üzenetére

    Ezek a szép meccsek, de ez hol van goldba?

    Katáról jut eszembe, tegnap mondom kipróbálom már, így mentem egy normal draftot vele. Miden persze 18-as hősismeriű hupilila jelvényes Ekko ellenem. Villogtatni nem sajnálta azt a kurva jelvényt, kb 30secenként megvillantotta, nagyon büszke lehetett rá...

    Naná, hogy elvert, kb először játszottam Katát, de a csapat többi tagja is ugyanúgy kikapott, szal kb hasonlóan nézett ki a végeredmény mint stefyY képén csak inverzbe. :DDD Ez a Kata nem az én champem rá kellett jönnöm.

    De egyébként bírom az ilyet, hogy mainnel jönnek normal draftozni, ráadásul még csak azt sem mondhatom, hogy valami szokatlan buildet tesztelt volna vagy akármi.. tök standard morello, lichbane buildet csinálta, thunderlorddal semmi extra nem volt.... be is írtam neki a végén, hogy flap flap bravo mainnel bejön normalba és legyőzi a chempet próbálgatókat grat, majd ki is léptem gyorsan nem hagytam meg neki a kegyet a válaszra. Aztán bejelölt barinak, gondolom jól megakarta mondani a magáét, ha már meccs után nem tehette, de töröltem inkább..

    Ez miért jó amúgy nemtom valaki világosítson már fel, hogy bemegyek a 7-es hősismeretű hősömmel egy tök bejáratott builddel csak azért hogy ott villogtathassak? Sejtem mire jó ez (e-penis), de tényleg ennyien erre vágynak, ha már ranked nem megy nekik itt élik ki magukat meg vak módban a mainekkel? Hoztam volna én akár egy Tahm midet, amivel tudok is játszani, hát szétszedtem volna a gyereket....

Új hozzászólás Aktív témák