Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Yodamest #50581 üzenetére

    Na ezt jól foglaltad össze, gratula, kb. mintha ott ülnél a meccseken a lelátóban. :C "Ez elég lehangoló tud lenni, mert önhibádon kívül valaki szétbarmolta a játékodat." Legalább csak egyszer történne meg... Simán lehetne lapozni, de mikor aznap lenyomod sorban az 3-4. ilyet meccset és a következő meccs pár percében már megint eldőlt, hogy ez a sorsod, mert a Riot szeret, akkor igenis megy a pumpa, mert már eltoltál a napodból kereséssel együtt bő másfél órát, de még nem játszottál értelmeset. :U

    Az őrszemezésre visszatérve, gyakran szoktam wardolni (ebből is szoktam többségében vezetni :U ), de egy olyan meccsen, ahol semmi bújócska, lecsapás, semmi, csak kimegy a tf a mid lanere, 1 v 1 a karmával és meghal, kiírja "how?". Aztán feléled visszamegy midre és ugyanezt eljátssza. Egy helyben megáll és belerottyaszt minden skillt, csak a karma addigra egy killel előrébb jár. Megint meghal, megint kiírja, hogy ezt hogyan? Újraéledés után kimegy és ugyanezt még megcsinálja 5p alatt 4x. Ezeken a ward nem fog segíteni :( Írtuk, vegye komolyabban, defeljen, erre annyi a válasza, hogy mit izgulunk fun game, ez csak flex, majd írás közben megint meghal. Mire eljön a csapatharc Karma már 12/1, hiába megy az ember előre, nyúlfarknyit nem sebzett nekem, viszont mikor már hárman ütnek, azt nem sokáig bírom, és közben a többieket kiszedték hátul, mert papírok.

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák