Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiFiu

    tag

    Sziasztok!
    Megtudná mondani nekem valaki, hogy a PVR magyarnyelű hasznűlati utasítását honnan lehet letölteni?
    /2004-ben írt linkek nem működnek sajna/

    Előre is köszi!

  • TomiFiu

    tag

    Sziasztok!

    Azon problémával küszködöm, hogy jelenleg az expert TV karim rádió része nem akar elindúlni az SB Live hangkártyám telepítése után. A TV része meg bizonyos csatornákon teljesen lefagyassza a gépet. (UPC Budapesti fejállomáson a pl.:TV2 és az RTLklub -on ha szereóra kapcsolok.)

    A TVkarim az SB Live-al még az előző konfigommal jól ment eleinte (Biostar M7VIT Grand VIA K600, AthlonXP 2500+, SB Live), de azt nem is nagyon használtam a rádió részét csak konfigváltás előtt néhány héttel akartam indítani és akkor már nem akart elindúlni, hanem program szabálytalan műveletet halytott végre... -vel leállt.
    Ekkor még a TV -rész tökéletes volt és vettem is fel vele 2-3 filmet... aztán a konfig váltás után tapasztaltam, hogy a rádió rész továbbra is döglött, és ekkor még mindig nem volt gond a TV részével. Viszont ehét hétfőn már azt tapasztaltam, hogy lefagyasztotta a gépem mikor sztereóra váltottam a hangot. Viszont pl. a ViaSat3-on meg gond nélkűl vesz fel és váltogathatóm a hangot sztereóra vagy monóra.
    Érdekes módon egy friss oprendszerre csak az expert-et és az alaplapi hangot telepítettem, akkor a rádió rész müködött, de a TV2 és az RTLklub -nál ugyan úgy fagyott.

    Szóval, lehetséges, hogy bedöglött a TV tuner?
    A helyzet az, hogy úgyis terveztem és DVB-T-s Tuner beújjítását, de félek, hogy más okozza a bajt.

    Szóval ezt az egészet azért írtam le, hogy aki járt már így az jelezze felém, ha kérhetném, hogy nem egyedi az eset.
    Illetve ha valakinek van valami ötlete a probléma megoldására akkor annak segítségét kérném.

    Minden segítséget és hozzászólást előre is köszönök.

    [ Szerkesztve ]

  • TomiFiu

    tag

    válasz bzoley #2323 üzenetére

    Köszi a segítséget....
    Felraktam, a Dx9 c-t (2007 február) valamint a legújjabb drivert a karihoz és a legújjabb PVR-t (még nem a kettőt) és most megy a rádió is és úgynézki a TV sem fagy.
    Bár ha rádióról átakarok váltani a TV-re akkor a következő hibaüzenetet kapom: WinFast PVR / DTV not found

    Viszont ha lelövöm a rádiót és úgy indítom a PVR-t akkor megy a TV. de ez legyen a legnagyobb bajom.

    Köszönöm a segítséget.

    ui.: innen szedtem a kártyához a cuccokat: [link]

    [ Szerkesztve ]

  • TomiFiu

    tag

    Újjabb fejlemény nállam. Az a helyzet, hogy az újjabb driverekkel most már nem fagy a TV és a rádió is megy, de a rádiónál annak ellenére, hogy az SB Live ki van választva és az Aux ennek ellenére amikor elindítom a rádiót akkor az SB Live marad de rögzítés van az Aux helyett.
    A dologhoz hozzá tartozik, hogy van egy USB-s (Advent ADE 300-N) webkamerám ami beépített mikrofonja lévén usb-s audió vezérlőt rak fel. Ha csak ezt az audió részt letíltom, akkor úgy kb. 10mp alatt megszólal a rádió (érdekes módon a TV-nél nem kavar be), ha eltávolítom a drivert akkor egyből jó.
    Emellet ha a webkamerámnak csak a mikrofonját használom akkor jó hangot közvetít, ha viszont a kamera rész is aktíválódik akkor csak recsegést/zajt hallani (lehet,hogy a rádió hangja).
    Másik gépen a webkamera hibátlan... azt még nem próbáltam, hogy a TV+SB+WebCAM a fater P3-asába hogyan viselkedik, de ha okés lesz akkor lehet alaplapi driver kavar?!?!

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!