Új hozzászólás Aktív témák

  • (Bundás)

    addikt

    válasz #65675776 #6347 üzenetére

    A hibaüzenetet a Leadtek programja dobta, pillanatra villant fel, majd a gép magától újraindult és eme boot során a számítógép nem ismerte fel a merevlemezt, csak a következő bekapcsolásra.

    Ami maradt az eseménynaplóba:

    Kritikus hiba : eseményazonosító 41, Forrás : Kernel-Power, Feladatkategória 63, Kulcsszó 2
    Bugcheckcode nincs, azaz 0

    "A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása."

    Ezt követte egy Hiba szintű naplózás:
    "Az előző rendszerleállítás (‎2010.‎07.‎05. - 19:02:02) váratlan volt." Eseményazonosító 6008

    Majd egy harmadik 1101 Hiba szint : Az átvitel bizonyos naplózási eseményeket kihagyott. 0

    Szóval lényegében nem naplózott semmit. Ez a bejegyzéssorozat háromszor rögzült, mivel kétszer történt meg a posztomban említett beállítás kombináció, harmadjára a FireFox használata alatt fagyott ki a rendszer és eredményezett egy 5. szektor hibát.
    Ezután kiszereltem a tuner kártyát, lefuttattam egy scandisc-et minden meghajtón és azóta nem jelentkezett a hiba.

    A Leadtek szoftvere rögzít valahol hibaüzenetet?

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    őstag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!