Keresés

Aktív témák

  • Angelotti

    tag

    Sziasztok!
    A tanácsotokat szeretném kérni lcd tv ügyben.
    A szomszéd öregúrnak kellene, elsősorban egy UPC média box lenne csak rákötve.
    Később lehet lesz rádugva egy bluray, vagy dvd lejátszó.

    -Mindenképp olyasmi kéne ami fel van vértezve rendesen média lejátszó képességekkel.
    Maximum a killa sample alatt fossa össze magát :). Na jó nem, de egy 720p-s MKV-t legalább egyen meg.

    -A keret max100K lenne, ennyit tudna rászánni
    -Full hd-s legyen
    -Méret: 32 vagy 39, esetleg 40 coll :)
    -minimum 2 hdmi, meg legyen rajta vmi analóg is azért :)
    -3D semmiképpen NEM KELL
    -Elsősorban a képminőség a lényeg, okosfunkciók abszolút nem érdekelnek. (kivéve persze a fent említett média lejátszási képességeket.)

    a 32 colosok esetében max 85 ezerig lenne érdemes szerintem elmenni. Ebben az árkategóriában melyik most a best buy? (főleg Samsung és Lg vonalon gondolkozunk, ezek szerintem amik a TV piacon bejáratott márkák, a többi brand mintha drágább lenne, de persze szóba jöhetnek más gyártók is.)

    39-40 col esetén mik lennének a lehetőségek?
    Köszönöm a válaszokat előre is!

    (*)(*)

  • Angelotti

    tag

    Sziasztok!
    Egyik batárom faterjának kellene újonnan egy kisméretű (17-24 coll) led/lcd TV.
    Ami igazán fontos neki az a Teletext :) és, hogy vállalható legyen azért a képminőség.
    A keret max 35 nagyon nagyon max 40 ezer.
    Orion, Technika, és hasonló márkák közül fogunk mazsolázni. Azt hallottam utóbbiban Samsung panel domborít. Ez igaz, vagy csak valami városi legenda?
    Az ilyen kínai csodamárkák közül melyiket érdemes preferálni? Van most valami ami best buy ebben a méretben? (17"-24")

    Ez elég jónak tűnik:
    [link]
    Van erről valakinek tapasztalata?

    Köszi a válaszokat előre is!

    (*)(*)

Aktív témák