Aktív témák

  • norcsika79

    csendes tag

    válasz junior11 #12747 üzenetére

    12701.-es hozzászólásomnál megadtam egy linket. Ott oldalnézetből készült az nx 720as bemutató filmje. Ha jobban megnézed a sötét kék háttérnél láthatod a bevilágítási csíkot megtudod nézni hogy pontosan miről is írok. Szemből egy picit jobban látni. Az Ex 40/46colos 720as készülékeknek nem túl jó a képminősége. Picit homályosabb a kép,és bizonyos háttereknél az emberek körül enyhe fekete csík,és némi szellemkép is látható. Ezt főleg a világosabb háttereknél lehet észrevenni. A készülék feketéje picit gyenge és kékes árnyalatú. A hang az nagyon gyenge. NX710es már kifutott,nem lehet kapni márkaüzletekbe. A legjobb képminősége a hx és nx készülékeknek volt. 40colosaknak volt a legszebb képük. Szép mély fekete szín,éles kép. A hang az gyenge ennél a tipusnál is,de ez a készülék vékonyságának tudható be. Múlthéten vettem a készüléket pont akciós volt és egy állványt is kaptam hozzá. Na azzal már tuti hangja van a készüléknek. Az Nx 40colos készülékekhez adtak ilyen állványt. Kb 6.órát nézegettem a készülékeket mire döntöttem. Nagyon korrektek voltak! Előttem bontották ki a dobozt, összerakták a készüléket,számítógépre kötötték a tévét és jött a pixel teszt. Nagyon korrektek voltak. 5.ezer forintért hozták le a készüléket saját autójukkal(Hatvanba hozzám) és össze is szerelték. Legjobban pesten a westendbe a sony márkaboltba lehet készülékeket összehasonlítani. Nekem az a törzshelyem a készüléket veszek. Türelmes segítőkész eladók,és fel is vannak készülve sok tanáccsal ellátnak.

Aktív témák