Keresés

Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz heihachi #18260 üzenetére

    Sziasztok Heihachi, és Guruk!

    Én is tervezem az ősz folyamán egy sony tv beszerzését...túlzás lenne azt állítani, hogy értek hozzá...igazság szerint minél többet olvasok, annál jobban összezavarnak a dolgokkal...pls segítsetek...eddig nekem a tv-zés arról szólt, hogy van a falban egy aljzat amit összekötök a Tv-vel (később videóval, még később a dvd-vel...)..és kb ennyi.

    A jővőben szeretném a tv-zés mellett (ami halehetséges HD-ban legyen majd), pc-n játékra, valamint HD film nézésre használni (szintén pc-ről)

    Amiket nem értek:
    sony ár...pl. 40w3500 -343.000.-, 40w4500- 327.900.- ..pedig nekem úgy tünik, hogy az utóbbi igencsak jobb...40v3000-tól nézegetem az említett 40w4500-ig....valószínű a w45 lesz a választott.

    mpeg2 Vs mpeg4, mint olvastam az Antenna Hungaria egyből az újabb megoldást fogja támogatni...Gondolom akinek mpeg2-es tévéje van az vehet valami fekete dobozt, hogy nehogy ne legyen valami csunyaság a hifin.. (hívjuk dekódernek :) ) amivel majd fogni tudja a dolgokat....Egyrészt a kérdésem, hogy kábelen is jön majd HD adás, vagy csak tányérral tudjuk fogni, ill. a mai kábeleken milyen minőséget tudnak adni (ha tudnak)?
    jahh igen, hogy ne legyen olyan egyszerű a w3500-ban mpeg2, a w4500-ben mpeg 4 beépített dekóder van

    Játékra mennyire használható egy ilyen ketyere? Mert ha rosszabb lesz mint a sony g500-m akkor bután fognak egymás mellett kinézni :)

    Ill. a w45-nek van már valami 100Hz-es Motion flowja...de már olvastam, hogy ez gagyi, és jönnek a 200Hz-esek...az egyik cimbim meg samsung lcd-ket javít főállásban, és azt mondta, hogy az o-led lemos mindent...sony-n már fent is van..vmi 3"-os kivitel 2009-es megjelenéssel....szval a eszem megáll, hogy miért nem álltak meg a junost szinten!!!

    Tehát jobb-e a w4500 mint a w3000, megfelelő-e filmnézésre (legyen szó akár a magyar "minőségi" kereskedelmi adókról...bár azt hiszem nem a Bud Spencer filmek továbbra se fognak jönni HD-ben karácsonykor. Akár pc-ről HD film nézésről), játékra?

    thx in advance
    oxox

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • cilo9

    aktív tag

    válasz heihachi #18260 üzenetére

    Köszi az igen részletes tapasztalat ismertetést! :R
    Végül megvettem tegnap. Nem bántam meg! Még a műszaki cikkek összekötésével bajlódok kicsit, de ez annak köszönhető, hogy a Hifi egy kompakt DVD+FM tuneres erősítős cucc, íg igen kevés a bemenet a hátulján.
    Nekem elsősorban a PS3-hoz kellett, az mondjuk eszméletlen a 55cm-es SD után. Azt kb 1 méterről néztem, a V4500-öt meg kb 2,5-3 méterről. Elég látványos a különbség.
    Eddig nagyon tetszik, nekem is az első LCD TV-m. Most még a Bravia Sync funkciót próbálgatom, mert a házimozi is Sony és tudja az is ezt.

    Megérte úgy gondolom! Köszönöm az infókat és mindenki másnak aki válaszolt a kérdéseimre! :R

    Üdv, Cilo

Aktív témák