Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Ebit #436 üzenetére

    Még mindig nem jöttél rá, hogy a #424-et nem tudtam hová tenni? Arra ugyanis nem adtál választ, helyette tök másra írtál valamit, majd miután többször, egyre cinikusabban jeleztem, hogy ez itt irreleváns, jössz a #436-tal. Amelyet mellesleg a #431 egyértelműen cáfol. ;)

    A #438-cal kapcsolatban annyi a megjegyzésem, hogy a színtorzítás is torzítás, a többi pedig nagyon helyszínfüggő. Nálunk sajnos nem opció a digitális szórás, az analóg hálózat pedig már ki van építve, a minősége olyan, amilyen. :( Több TV tunerről is próbáltam, botrányos a kép, míg TV-re kötve (CRT) teljesen rendben van. Nem hullámzik a kép, nem sávosodik. Kíváncsi vagyok, az LCD TV mit fog produkálni.

    Aszem:

    Ha azt vesszük alapul, hogy a 30" TFT monitorokat is ilyen messziről nézik, sőt, esetenként még közelebbről, hogy az apró betűket is el lehessen olvasni, akkor a 32" TV-vel sem szabad, hogy probléma legyen.
    Cifu szerint sem problémás ilyen távolságból a 32", sőt, szerinte talán még a 37" is vállalható. :) Filmet mondjuk 2 méterről nézek, közelről csak netezés, játék, ill. hobby szintű tervező, garfikai munka lesz rajta.

Új hozzászólás Aktív témák