Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Szalma #256 üzenetére

    Olyanról én még nem hallottam, hogy valakinek rosszabb lett , mint volt. Ezt mindig mondják is, hogy max a javitosejtek miatt, nem elsz olyan mint amit beigertek, de annal jobb lesz, mint ami eredetileg volt.
    Mahatma, elbeszélgetek szívesen a haveroddal, és megkérdem hol csináltatta, mit modntak neki.
    Én az optik-medet ismerem, ők ha azt mondják valami kockázatos (hiszen ezt lehet előre látni) akkor bele sem vágnak.
    Nem tudom hány éves vagy, de ha 20 alatt és a haverod is, akkor a cég volt hülye , hogy bevállalta, az ilyen cégeknek semmi keresnivalójuk..(A másik probléma azt szokott lenni, ha eltitkolja a tisztelt páciens, hogy romlott az utóbbi években a szeme.)

    ad kettő:az ugyanannyira rossz és a megint szemüveget hord az azért csak abban az esetben fedi a valóságot, ha a mostani szemüvege is olyan, mitn régen volt.Egyéb esetben is kellhet szemüveg, mondjuk ha visszaromlik egy-két dioptriára, de ez nem jelenti azt, hogy ugyanolyan rossz mint volt.(Voisszaromlás többnyire nagy dioptriáknál van...)

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák