Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    Kérdés, megjegyzés: Hétfőn volt a műtét, kedden semmi bajom nem volt, szúrt itt-ott, kis idegen test érzés, sok csukvatartás, pislogás, alvással elég jól elvoltam itthon. Ma reggel is jól keltem, ment a reggeli szokásos Tobradex cseppentés, immáron a 6. (5*1 van kiírva nekem). A mai második cseppentés után úgy elkezdett csípni a szemem, hogy azt hittem össze#>&>#@om magam.
    Lassan kikönnyeztem, de ez az érzés... életem legnagyobb önuralmára volt szükség, hogy ne vájjam ki a szemem.
    Csak a zsebkendő sarkával épphogy itatgattam a szemem sarkát belül meg finoman - épphogy hozzáérintve - elhúztam a csukott szemem alatt. Nem tudom mitől ütött ez most be :((
    Meglepődtem, hogy tegnap reggel az 1napos kontrollon nem írtak fel mást, csak tobradexet. Ez még csak a gyulladáscsökkentő? Én azt hittem, hogy ez már a visszagyógyulást gátló csepp, de haver mondta, hogy az késöbb jön. Meg kérdeztem a dokit, hogy műkönnyet nem kellene-e csepegtetni és azt mondta, hogy első 1-2 napban inkább ne, de ha nagyon száraznak érzem akkor tolhatom. Hát ezzel az a helyzet, hogy annyira nem érzem száraznak, de talán itt olvastam, hogy a beavatkozásnak köszönhetően a szem nem érzékeli úgy ha kiszárad, mivel a lebenykészítésnél elvágtak valamiket... Lehet az atomcsípés is azért volt, mert nagyon száraz szemre cseppentettem?:P
    Most kimegyek levegőztetni kicsit, a jó kis főtávos csontszáraz levegőt talán nehezen tolerálom :U
    Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, biztos információja akkor azt megköszönném.
    Előre is köszi :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák