Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #335 üzenetére

    Teljesen egyetértek veled!
    Én is csak tegnap reggel frissítettem, mert elfogyott a Yule log-om, és ugye arról volt szó, hogy fele annyi az utazás energia igénye, így gondoltam ugyan ott vagyok, ha fele annyit bányászok, de hamarabb megfordulok. Na erre ezt a egy részt kivették a többi meg tiszta szopás ....
    Nekem sem volt semmi bajom a raid rendszerrel, semmi értékeset nem vittek el (csak az elsőben szívtam, mert kint felejtettem egy ládát ... :DD), pár falam dőlt le azt kész. Szerintem ez tiszta "pay to win", mer ugye ha többszőr akarsz menni, akkor "skip"-elheted coinért, azt meg ugye ekkora mennyiségben venni kell, és ugye resetelheted is a raid level .... ;]
    Apropó fal. Menjenek a p@csába az új rendszerrel. Tök jó, hogy kapok vissza nyersanyagot, marha nagy segítség, ha a horda után mire kőrbe érek, és szétszedem a falmaradványokat addigra megfordulnék a "zöld" erdőből, és felhúznám újra az összes falat. De neeem, ez nem megy, mert ott szedegetem a gyújtóst a romok között, és baXom el az időt vele ... :(((
    Ahogy észrevettem a faszén sem ér már sokat, mert nem ég addig, így nagyjából csak az ötvözéshez kell.
    Marhára bánom, hogy leszedtem, csak már nem akartam a mobilnetet "terhelni" vele .... :W
    Szóval szívemből szóltál! Erősen gondolkodom, hogy én is leszedem az .1.7.1 apk-t :F
    Nem tudom, hogy sima letiltással megy-e, mert én úgy csináltam, hogy frissítés WIFI-n, és ugye lekapcsoltam így nem engedte a mobilneten keresztül frissít4eni ...
    Ha meg Niki bácsit is visszakapjuk, akkor éri meg igazán!

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #335 üzenetére

    .1.7.1 apk Doomeris-től:
    https://drive.google.com/file/d/1psEjRU2JSZ2zRLqwtPEjb0RlUIR9xY0A/view

Új hozzászólás Aktív témák