Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz axioma #9846 üzenetére

    Nagyon off, de mi a baj az általad leírt elrendezéssel? (Ne vedd kötekedésnek, őszintén kíváncsi vagyok.)

    @(#9848) Tel Elek

    Valamiért a fsz-i fürdősz. lett kiemelve

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • adalbert1

    veterán

    válasz axioma #9846 üzenetére

    Igen, mintha egyáltalán nem gondolná át a tervező, hogy hosszú távon mi lenne az ideális.
    Az egyik kedvencem hasonló volt, mint amit már te is írtál az egyik későbbi hozzászólásban, miszerint a földszinten konyha, étkező, fürdő, az emeleten pedig 3 szoba. Viszont itt is egyből látszik, hogy ha este akar az ember egy pohár vizet inni, vagy kimenni wc-re, akkor mindig menjen le a földszintre? Szóval hosszú távon nagyon élhetetlennek tűnik, de ennek ellenére lehet, hogy ez is el fog kelni.
    A másik, amibe tegnap futottam bele: eladó ház, ki van írva az utcanév is, illetve külső kép is van, ezért megkerestem a házat google maps-en. Ott 2013-as fotó van kint, és már akkor kint volt a házon az eladó tábla - ez több okból is rossz jel, ha nem tudták 4 év alatt eladni, akkor ott valami komoly gond lehet, illetve ha 4 év alatt már többször cserélt gazdát, az sem utal sok jóra.

    Stanlee: igen, elképesztő dolgokat láttam én is. Eleve megnéztem egy rakás hirdetést, és pár házat élőben is, és talán kettő volt, amiben lehetett fantáziát látni, de végül azok is kiestek. Egyre inkább úgy érzem, hogy igaza van a statikusnak, akivel beszélgettem, miszerint most annyira keresleti piac van, hogy olyan piacképtelen ingatlanokat is eladnak, amiket már akár 10 éve is árulnak.
    Mindenesetre az sokat elárul a tulajokról is, hogy ha az elmúlt 20-40 évben kb. semmit nem újítottak, volt, ahol még az eredeti tapéta volt kint az egyik helyiségben, vagy méretes penésztelep a konyhában, stb.

    darksamu: a kommentek igazán érdekesek szerintem ennél a cikknél, jó pár hátrányra rámutatnak, amiért hosszú távon nehezen élhetőek lehetnek ezek a lakások is - ehhez képest gondolom ezeket is legalább 700k nm árral fogják árulni (vagy még többért)...

Új hozzászólás Aktív témák