Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz Mercutio_ #10597 üzenetére

    Jogos a kerdes.

    1. A sajat bp-i lakasom hitelet torlesztettem elo.
    2. Baratnom nem akar Mo-n lakast venni, nem is javasolnam neki, hogy a legnagyobb befektetese egyetlen bp-i lakas legyen. Nem akar elkoltozni Nemetorszagbol, akkor minek vegyunk lakast Mo-n?
    3. A mostani megtakaritasaim evente tobbet hoznak adozas utan, mint amit az ingatlan tudna hozni, es nincs veluk gond.
    4. Nemet fizetesre nem kapnek egyszeruen hitelt Mo-n, nemet bankkal magyar ingatlanra meg nem lenne energiam kijarni a hitelt.

    Es gondoltam ra, hogy meg 2 panel lakast kellene venni, de inkabb hanyagoltam a temat, a penzt majd valami vallalkozasba fogom betolni.

    Amikor gondolkoztam a lakasvasarlason, kb. 20 misi volt egy kisebb panel kb. 30%-os onerot tudtam/tunk volna betenni lakasonkent. Ha a mostani havi megtakaritasaimat hiteltorlesztesre forditanam, plusz a berleti dijat amit a lakasert kapna az ember hozzatennem, akkor 5 ev alatt kifizetnenk 2 lakast, lenne 3. De mire megyek 3 bp-i lakassal, ha nem ott lakom? Amugy megint az lenne a legnagyobb baj, hogy ez lenne az egyetlen megtakaritasom.

    A vegen tenyleg veszek egy kecot Bp-en :D

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák