Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    válasz attiati #7999 üzenetére

    Sajnos ami tényleg vicc, hogy állítólag ezek beszéltek egy másik ügyvéddel, és olyan az adásvételi, hogy nekünk kedvező. Ha nekünk lenne kedvező, akkor lenne benne ilyen nem fizetős dolog, meg a küldött levéllel kapcsolatos dolog, meg esetleg olyan is, hogy ha nem fizet határidőre, akkor +x nap után automatikusan egyetért vele, hogy szerződésbontás történik.
    Nem kellene velük egyezkedni.
    Tegnap visszaadunk 500 ezret a foglalóból dologgal indítottunk, hogy legyen miről egyezkedni, de kussolnak. Pár napos infó, nekik kell a ház. Csak nem tudom mire fel, ha tavaly 22 millát bevitt a bankba a férj, akkor miért nincs önerő?Meg írtuk nekik, hogy nem adjuk el nekik, másnak adjuk el.
    Az szerintem látszik, hogy ha kifutunk a február 15-ből, akkor vagy mi bukjuk amott az 1 millió foglalónkat, vagy durva kamatokat kell fizetnünk, ha belemennek hogy nyárig várnak....
    Még este mi magunk emelünk a liciten 1 millára, ha holnap aláírják a szerződésbontást.

    Mondjuk olyannal nehéz közösen megegyezni, aki kussol.
    Ha perre kerülne a dolog, nem tudom a viberes üzenetek mennyire mérvadóak, hogy nem együttműködők.

Új hozzászólás Aktív témák