Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mawyx

    senior tag

    válasz gerisz23 #95165 üzenetére

    A fürdőt még nem húztam újra, én villanyoztam tavaly, még mindig a felújítással vagyok elfoglalva, egyre kevésbé vagyok már lelkes... Szóval 2.5 kábelt tudok neki adni, nulla van nálam mindenhol. Fentről a tükörtől lehúzhatom azt a kábelt a mosdó alatti magasságba egy külső csatornában, hogy ne látszódjon ott a tükör előtt bedugva ez? Vagy ezt jobb ki be dugdosni, amikor a háznál vagyok? (nyaraló) A túl meleg vizet se szeretem, de ne fázzak meg azért. 30 fokos víz az jó lenne.
    Egyedül lakom a házat, azt is csak ritkán, pancsolni nem szeretek, gyorsan és céltudatosan fürdök, gondoltam nem kínlódnék bojlerrel ,eleve nem értem miért romlott el. Egyszer még jó volt, 1 hónap múlva mentem a házhoz, akkor már levágta az automatát mindig újra, hiába kapcsolom fel.
    Egy ilyen átfolyós csapom meg van, de gyanús nekem, hogy csak ilyen akcók.hu meg ilyen gagyi nevenincs oldalakon, piacon lehet ilyet vásárolni, rendes vizes boltban nem is árulják, mondom lehet valami turpisság van ezekkel, hogy nem biztonságosak.

    [ Szerkesztve ]

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Új hozzászólás Aktív témák