Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz B-L-A-C-K #26828 üzenetére

    "..és aki jobb árajánlatot ad azzal csináltatom, van 3 elvileg mindegyik szépen dolgozik...."

    Ezzel vigyázz, mert én részben beszoptam. Ne a legolcsóbbal csináltasd, mert az garantáltan olyan is lesz.
    Próbálj ismerősök körében kérdezősködni szaki ügyben, biztosan tudnak ajánlani olyat, akik náluk dolgozott és bevált.

    Az enteriőrt viszont neked kell eldönteni. Első körben tisztázd a stílust.
    Mit szeretnél most felújítani, mi marad - ha, marad menni fog-e hozzá, és legfőképp csinálj költségvetést.
    Alapvetően számodra szimpatikus színekből is kiindulhatsz. Nekem pl a kontrasztos pasztelszínek (bézs, wenge, törtfehér, fekete..) és az egyszerű, egyértelmű megoldások tesztszenek, de manapság már nagyon jól kombinálható az alumínium is a lakás szinte bármely részével (Fogantyúk, keretek, LED panelek, lábak, ajtók, kilincsek, karnisok, élzárók, stb...)
    Mindemellett vedd figyelembe a lakás adottságait. Nagyon kicsi terekbe pl. nem jó sok sötét színt használni.

    Ez pl. számomra a tökéletes stílus:

    mod.
    Ha, nyugisan akarsz végbevinni mindent érdemes mindig kicsit google-zni és összevadászgatni a olmikat. Pl. a Mofém csaptelepemet nagyjából 1/3 áron vettem vaterán, persze újonnan. Persze nem csak ezt az egyet sikerült jóárasítva beszereznem, de tény h ehhez idő és kitartás kell, mert az alkalmi vétel ritka.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák