Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz macilaci78 #123943 üzenetére

    én totál megszoktam a lecsapódás mentes ülőkét, anyámékhoz átmegyek már mindig lecsapom reflexből kong a fürdő :D szerintem jó egyébként.

    Szevam:
    Eldöntöd milyen öblítést akartok: mélyöblítés a legnépszerűbb, de ha szereted, hogy nem csobban cserébe kicsit takarítani kell ha nem kolbászt gyártottál akkor alacsony öblítésű :DDD
    Ez teljesen egyéni preferencia.
    Gondolom ha ennyi opció van építkezés előtt vagytok. Amit mindenképpen ajánlok az a Geberit elszívó csöves tartály. 40es PVC-vel kivezeted a homlokzatra, ott egy bővítő idom 125-re és egy kis csőventilátor bele. Nekünk így lett megoldva és annyira prémium ez a relatív olcsó elszívás, hogy nem tudom hogy tudtam eddig élni nélküle. Nulla sz*rszag. :D Ugye a csészében negatív nyomás van az elszívás miatt, semmi nem tud elszökni, még az alacsony öblítésűből sem ami jobban "büdösödik" ha sokat fórumozol a budin :)

    A márkák között nagy különbség van! Gondolnád, hogy kerámia-kerámia de nagy a kerámiák között a különbség. Egy laufen vagy geberit wc-n sokkal sokkal később keletkezik sárga lerakódás mint egy alföldin, sokkal könnyebb tisztán tartani. Jobb a wc geometriája, az egész tervezése. Ez saját tapasztalat, nekem volt mindhárom márka. Most laufen-t vettünk, dárga, 90k egy wc, de egyrészt nem kifizethetetlen, másrészt nem egy évre veszed.
    A geberit laufen villeroy stb drágább wc-knél már nem kérdés az ülőke mert nem a praktikerben veszed hanem a wc-hez tartozó ülőkét.

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák