Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    válasz Ton-ton #22826 üzenetére

    A fürdőben ragasztva lesz.Legalábbis ha kapok valahol ragasztót :U .Nem én csinálom,egy kőműves a szomszéd faluból.Munkadíjra nem lesz veszélyes.A következő szobáknál majd kiszámolgatom még egyszer,mennyivel lenne több a fém váz.Mondjuk a falhoz való rögzítése annak se lenne könnyebb,mivel a többi szobában is van vályogfal.

    Azt hittem,csak a szakemberekkel van gond errefelé.De nem!Az építőanyag-cégekkel is.Mindenki úgy hirdeti magát,hogy aztán nála minden kapható.Aztán kiderül,hogy itt ez nincs,amott az nincs.Kellett 4 bolttal telefonálni,mire kaptam impregnált GK lapot.De hiába volt abban a kereskedésben mindhárom fajta GK lap,se hozzá való ragasztó,se glett,se csavarok,se beütődűbel.A másik üzletbe meg volt kemény 2 tábla zöld GK lap.Meg ahol van GK lap,ott nem nagyon van cement.Ahol meg az van,ott meg vagy csak sima GK lap van,vagy még az se.Borzalom,ami erre felé van :W

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák