Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    válasz monti0222w #30348 üzenetére

    Nekem a szomszéd ölte meg az egyik pitemet a telkünkön. Azóta nem lakik ott a szomszéd. 2 véglet van: mint pl. én, aki fogja magát és "kezelésbe" veszi az "embert", meg az aki lelkileg tejesen összeomlik és magába roskad (persze én is megroskadtam, de nem akartam magam megölni, inkább mást). Mondjuk szegény ember, aki meghalt 67 éves volt, én meg 24, szóval ez sem mindegy.

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

  • Vesa

    veterán

    válasz monti0222w #30348 üzenetére

    Hasonlóan érzek!
    Mondjuk ha nagyon objektív akarok maradni, akkor azért azt hozzá kell tenni, hogy nem ismerjük a részleteket. Bár a mérgezés minden körülmények között egy tetves rohadék cselekedet, nem véletlenül minősül -végre-, állatkínzásnak amiért 7év börtönt is lehet kapni. Csak sajnos legtöbb esetben nincs meg az illető.
    De a konkrét esettől függetlenül, azért vannak esetek, ahol egy kutyát valóban k*rva nehéz elviselni a szomszédoknak. Mondom ezt kutya imádóként, jelenleg is 2db kutyával (ezekkel együtt a legkisebb már a hatodik kutyám). De tény, hogy néhány gazda is megéri a pénzét, amikor egész éjjel b*szik rászólni a randalírozó kutyájára, akitől a fél utca nem tud aludni. Ha mondjuk ez volt a háttérben, és mondjuk valaki már 2 hete nem alszik miközben család van, meg meló, akkor simán el tudom képzelni, hogy ott is lehetett egy kisebb összeomlás mondjuk éjjel, ami annyira elborulttá tette, hogy mérgezzen. Ez persze nem menti fel semmi alól, és eleve csak feltételezés, de kizárni sem lehet. A legtöbb esetben azért netto aljasság van a mérgezés mögött, nem ilyesmi.

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák