Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Lauda #11422 üzenetére

    Ezek szerint én jobban emésztek a kutyánál, mert nekem a csontleves kifejezetten emészthető és mivel kórházban betegeknek is adják, tápérték nélküli sem lehet, sőt van aki pénzt ad érte...[link]...
    Ha csontlevest főzök, mindig élvezettel rágcsálom le a fele porcot a csont végéről, a másik feléről lerágja a kutya... Ma is kapott csontot, nem is keveset, de csak kis részét rágcsálja le, a többit /ő tudja mely részeit/ meghagyja és kész... Körömpörkölt volt pacallal, a maradék csontokat is megkapta, bőven van rajta rágnivaló... A kutya érdekes módon nagyon mozgékony, a szőre fényes a súlya megfelelő... Nem sovány és nem kövér...
    a műrágcsák nyilván nem azokból a részekből készülnek, amit emberi fogyasztásra alkalmasnak találva eladnak, de cáfolj meg, ha tévednék...
    Ezt a kutya nem tekinti csontnak, elhiheted... ezt sem... menta :Y ízű... minden kutya álma, hogy mentaízű/szagú legyen a lehellete..
    Végezetül csak egy kérés: Amennyiben egzakt tudományos bizonyítékot tudnátok linkelni arról, amit állítotok, miszerint : "A csont nem emesztheto, igy nem tud belole semmit hasznositani a kutya, nem jo se kalciumpotlasra se semmi masra." örömmel fogadnám, mert így kb annyit ér, mintha kijelenteném: "A kutya a csontot jól emészti, rengeteg hasznos ásványi anyagot és vitamint tartalmaz."
    Ha Nektek nem kell bizonyítani semmit, nyilván nekem sem.. Ha kérhetném a link ne valamely kutyatápgyártó oldalára mutasson, vagy szponzorációját lehessen gyanítani a háttérben, mert az kb. nulla hitelességű egy egzakt és hiteles tudományos vélemény szempontjából. ;)

    A kutyacsemegéket ugyanazok a cégek forgalmazzák, mint ezeket....:[link]
    Érdekes vélemény: [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azt ígérték, hogy a vagyonuk is itt lesz..." (by Jólvanezígy Ádám)

Új hozzászólás Aktív témák