Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RVR400

    veterán

    válasz hidroponi #7851 üzenetére

    Nekem ma döntöttek a visszatérítésről egy Pipo M9 kamu eladója miatt. 3-4 nap, és a számlámon is lesz a pénz. Eddig minden alkalommal visszakaptam a zsetont, nincs semmi bukta.

    (#7854) M_o_g_y_i: Nincs ebben semmi mák, tiszta sor, hogy így működik a dolog. Ez nem a vatera és társai...

    [ Szerkesztve ]

  • maj-viktor

    őstag

    válasz hidroponi #7851 üzenetére

    Hát ja! :DDD Az már amikor visszaolvastam is egyértelmű, hogy kamu volt... De valakinek ez a hobbija, kamu nem létező termékeket vesz, aztán "fut" a pénze után... (jó persze PayPal visszaadja, de akkor is ott a 45nap határidő, majd még 2hét, hogy ha nem sikerül az eladóval megegyezni, akkor még 2 hét, hogy visszakapja a pénzét... Ergó ~2hónapig pénz nélkül van, ha türelmes és max. határidőket használ, vagy ha nem, akkor kb. 1 hónapig míg lesz valós refund... Már akkor se értettem, minek vesz 0 vagy kevés értékelésestől...

    (#7852) spambalek
    Mintha lehetne olyat kérni, hogy újbóli kézbesítés egy bizonyos összegért, meg talán másik címre is, de persze csak plusz ca$h-ért! De lehet, hogy ez csak belföld esetén és csak csomag (2kg felett) esetén van...

    /szerk:
    http://posta.hu/static/internet/download/2013_tarifatabla_HU_0701_.pdf
    Bár ez belföld:
    Ismételt házhoz kézbesítés
    Aznapi egyeztetett idôpontban történô kézbesítéssel eredeti címre 935
    Egyéb egyeztetett napon és idôpontban történô kézbesítéssel 500
    Egyéb egyeztetett napon 195
    Új címre történô kézbesítés 515

    Igaz logikusan, ha már valami belföldön van, akkor szerintem az már belföldi kézbesítésnek számít, szal még érvényes lehet a külföldi csomagok esetén is... (postának nem mindegy ha már egy belföldi postán van és úgy "módosítanák" a címet!?)

    Lehet érdemes lenne megérdeklődni telefonon:
    "A szolgáltatások igénybevételének feltételeirôl és további díjairól készséggel adunk tájékoztatást
    postáinkon, központi információs telefonszámunkon: (40) 46-46-46 és honlapunkon:
    www.posta.hu"

    (#7853) RVR400
    És mikor rendelted, ergó meddig nem voltál a pénzednél!?
    (jó persze PayPal szinte mindig - 95%-ba a vásárló javára dönt)
    Illetve hol rendelted!? (nekünk többieknek tanúlságképpen)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • #75945984

    törölt tag

    válasz hidroponi #7851 üzenetére

    Szia!

    Mind a kettő kamu volt, 5 napon belül visszakaptam a pénzemet, mert rögtön claim lett, és gyorsan döntöttek. A felhasználókat törölték, azóta vettem abból a pénzből pár dolgot a HobbyKing-ről, amit most várok. Közben vettem még egy Mini GPS-t eBay-ről, az HK Post-tal egy hétvégét kivéve 3 nap alatt az országban volt a feladástól számítva.

    Más 1.0:

    Közben vettem még egy Mini GPS-t eBay-ről, az HK Post-tal egy hétvégét kivéve 3 nap alatt az országban volt a feladástól számítva,

    Más 2.0:

    SingPost-ról mik a jelenlegi vélemények? Csomagszám mikor kezd el látszani?

Új hozzászólás Aktív témák