Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Janaboy #74415 üzenetére

    Hát ha adott volt "vámbiztosítás", amiért fizetett... akkor talán a shop felé kéne írnia és megírni a tapasztalatát! (de ahhoz először biztos kikell fizetni a vámot-áfát és csak utána adják vissza, ez más shopnál is így megy)

    /szerk
    Alapból nem értem miért "panaszkodik valaki", hogy vámolnak egy 22€ feletti csomagot!
    (lehet én gondolkozok rosszul, de alapból feltételezem, hogy az vámolva lesz... úgy rendelem meg és legfeljebb csak pozitív meglepetés ér)

    /szerk2
    Insurance Fee: € 1.77

    Ez most banggood-os példát tudok, ott ha jól tudom szimplán csak "lehúzás", hogy gyorsabban refundolnak, ha elveszik a csomag, de ez még nem "vámbiztosítás", azt azért egy ~10-15% körül szokták alkalmazni, ami mégsem a magyar ÁFA 27%, nem is egy alacsonyabb ÁFA-jú EU-s ország 18%... de ha esetleg megbukik a boltnak buli lehet, ha nem olyan sok bukik meg... aztán ha már sok megbukik a vámon, akkor nem lesz Hungary-ra kiterjesztve... Tinydeal? vagy melyik webshopnál van-volt így!? nem-e!?

    Vagy ez a "magasabb szállítási díjba beépítve vám" szokott még lenni tudtommal

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák